Author: 4***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ignore my eyes on the second I was staring into ur soul but I love this wig. Pure white used for my gojo cosplay and I can’t go wrong with a good ol wig
Color: White
Price: 167kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2306027327351136 |
Author: 4***9
Date:
Review: Ignore my eyes on the second I was staring into ur soul but I love this wig. Pure white used for my gojo cosplay and I can’t go wrong with a good ol wig
Color: White
Author: r***n
Date:
Review: VERY CUTE LOVE FOR GOJO COSPLAY
Color: White
Author: r***y
Date:
Review: Used for kakashi costume, did the job. Would recommend
Color: White
Author: s***2
Date:
Review: I love it!!!!!!!!!!!!
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.